مسیرساز
حسین زهی:

باید بر نرخ ایرلاین ها نظارت شود

باید بر نرخ ایرلاین ها نظارت شود

یك عضو كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اصرار كرد كه باید نظارت عالی ای بر روی نرخ بلیت هواپیماها اعمال شود.


اسماعیل حسین زهی در گفت و گو با ایسنا، درمورد اخبار انتشار یافته درباب افزایش قیمت بلیت هواپیما بیان کرد: از نظر بنده افزایش قیمت بلیت هواپیما باتوجه به وضعیت اقتصادی مردم و فشاری که از ابعاد مختلف به جامعه در حال تحمیل است غیرقابل قبول می باشد. از طرف دیگر حتی قیمتی که حالا برای بلیت هواپیما اعلام شده و چند ماه پیش نیز شاهد افزایش قیمت بلیت ها بودیم، قابل قبول نبوده و نیاز به نظارت جدی دارد.
این عضو کمیسیون عمران در ادامه اظهار نمود: ما شاهد می باشیم که حالا بلیت هواپیما از یک شهر به شهر دیگر در بازه قیمتی ۳۰۰ هزار تومان تا ۹۰۰ هزار تومان به فروش می رسد که این روال اصلا قابل قبول نیست. وزارت راه و شهرسازی باید به این مساله ورود پیدا کرده و نظارت جدی بر قیمت ها داشته باشد.
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: افزایش قیمت ها در حوزه هوایی به هیچ وجه قابل قبول نیست. برای آحاد مردم حمل و نقل عمومی باید در دسترس باشد. نمی توان با افزایش قیمت قشری از جامعه را از خدمات هوایی محروم کرد.
حسین زهی در ادامه اشاره کرد: باید نظارت عالی بر این حوزه اعمال شود. این که گفته می شود هزینه ایرلاین ها بر حسب دلار است و باید پول آنرا از مردم بگیرند به هیچ وجه قابل قبول نیست. کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی این مساله را با جدیت دنبال خواهدنمود.
در صورتیکه هفته گذشته اعلام شده بود که از اول آبان ماه نرخ بلیت پروازها افزوده می شود، روز گذشته رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از لغو نرخ نامه جدید اعلام شده برای پروازهای داخلی آگاهی داد و اظهار داشت: افزایش قیمتی از آبان ماه اتفاق نمی افتد.
زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت که مقرر شد تا نشستی با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار نماییم و درباره چگونگی تغییر قیمت بلیت هواپیما تصمیم گیری شود.1399/07/22
13:01:04
5.0 / 5
1297
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی