مسیرساز
سقف سنگین،

ماجرای قیمت های نجومی مجتمع های مسكونی تجاری اراك چیست؟

ماجرای قیمت های نجومی مجتمع های مسكونی تجاری اراك چیست؟

مركزی رئیس اتحادیه مشاوران املاك اراك اظهار داشت: برخی مجتمع های مسكونی و تجاری با راه اندازی دفاتر غیرقانونی، سبب ایجاد قیمت های نجومی در بازار مسكن اراك شده اند.


بهروز عسگری در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: طبق گزارش های میدانی بدست آمده، هیئت امنای برخی از مجتمع های مسکونی تجاری، دفاتری بعنوان دفاتر فروش ساختمان بوجود آورده اند.
وی اضافه کرد: متاسفانه در این دفاتر قیمت های نجومی تعیین می شود و به صاحبخانه تاکید می کنند که ملک خویش را از حدود یک قیمت مشخص پایین تر به فروش نرساند. متاسفانه این اقدام در شهر اراک سبب افزایش افسارگسیخته قیمت ها شده است.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک اراک خاطرنشان کرد: تابحال دو مورد از این دفاتر شناسایی و برخورد لازم با آنها صورت گرفته، سایر مجتمع ها هم هوشیار باشند و قبل از اینکه اقدامی ضد آنها صورت گیرد خودشان نسبت به جمع آوری دفتر اقدام نمایند.
عسگری افزود: مردم شهر اراک هم می توانند با مشاهده اینگونه دفاتر با شماره های 33420160-33420163 تماس گرفته و مبحث را مطرح کنند تا اتحادیه بتواند راحتتر این دفاتر غیرقانونی را شناسایی کند.
وی بیان نمود: گاها هم دیده شده در مجتمع ها بنرهایی با محتوای عدم فروش واحدها به مشاورین املاک نصب شده که بعد از پیگیری مشخص می شود این دفاتر با دلال بازی در دفاتر غیرقانونی در مجتمع، مبادرت به فروش واحدها به قیمت های نجومی می کنند و سبب اختلال در کار و فعالیت مشاورین املاک هم شده اند.1399/07/07
14:17:54
5.0 / 5
1417
تگهای خبر: بازار , راه اندازی , ساخت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی