مسیرساز
مدیر كل بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی اعلام كرد

علت فرود اضطراری پرواز تهران-كرمانشاه در مهرآباد

علت فرود اضطراری پرواز تهران-كرمانشاه در مهرآباد

به گزارش مسیرساز مدیر كل دفتر بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی كشوری اظهار داشت: پرواز امروز پس از ظهر هواپیمایی معراج به سبب پاره شدن لوله هیدرولیك پس از دو بار فرود اضطراری كنسل شد و منتظر اعلام و شناسایی مشكل این هواپیما هستیم.


حسن رضایی فر در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: در پرواز تهران-کرمانشاه هواپیمایی معراج به سبب نقص فنی، دو بار شاهد فرود اضطراری از طرف خلبان بودیم که ناشی از پاره شدن لوله هیدرولیک هواپیما بود.
وی ادامه داد: در ابتدا و بعد از نخستین فرود اضطراری لوله هیدرولیک این هواپیما تعویض شد و برمبنای قانون و اختیاراتی که ایرلاین دارد، باردیگر مجوز پرواز به او داده شد اما بعد از دو ساعت و ترک باردیگر مهرآباد به مقصد کرمانشاه، این هواپیما باردیگر به سبب بروز همین نقص فنی به فرودگاه مهرآباد برگشت.
مدیر کل دفتر بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی کشوری افزود: خوشبختانه مسافران بدون مشکل از هواپیما پیاده شدند اما شرکت این دفعه باید عمیق تر علت بروز این نقص فنی را بررسی کند و بنا بر این پرواز مورد نظر را کنسل کرد.
رضایی فر در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه برای مسافران که بلاتکلیف مانده اند، چه فکری می شود؟ اظهار داشت: مسئولیت مسافران و برنامه ریزی پرواز بر عهده ایرلاین است و مسئولان هواپیمای معراج باید دراین زمینه پاسخگو باشند.
منبع:

1399/06/27
22:51:55
5.0 / 5
1785
تگهای خبر: شركت , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی