مسیرساز

تعطیلی یك ماهه فرودگاه چابهار

تعطیلی یك ماهه فرودگاه چابهار

مسیرساز: مدیر كل فرودگاه های سیستان و بلوچستان با اشاره به تعطیلی یكماهه فرودگاه چابهار اظهار نمود كه فرودگاه های زاهدان، زابل و ایرانشهر آمادگی كامل جهت پذیرش پرواز و مسافر را دارند.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، علی جزینی زاده، مدیرکل فرودگاه های استان سیستان و بلوچستان با اشاره به وقفه یکماهه پرواز و پذیرش مسافر در فرودگاه چابهار، اظهار نمود: فرودگاه چابهار به این اداره کل طی اطلاعیه هوانوردی (نوتام) اعلام نموده که به سبب تعمیرات، این فرودگاه از ۲۰ شهریور به مدت یکماه پذیرش پرواز و مسافر را نخواهد داشت.
وی با تاکید بر اینکه آماده شدن و ساخت فرودگاه جدید چابهار از اولویت های منطقه آزاد چابهار و استان است، اضافه کرد: تا تکمیل نهایی این فرودگاه؛ فرودگاه های زاهدان، زابل و ایرانشهر آمادگی کامل جهت پذیرش پرواز و مسافران چابهار را خواهند داشت.
جزینی زاده اشاره کرد: نزدیکترین فرودگاه به چابهار، فرودگاه ایرانشهر با فاصله ۳۰۰ کیلومتر است.
بگفته وی، فرودگاه های استان سیستان وبلوچستان خصوصاً فرودگاه شهرهای زاهدان، زابل و ایرانشهر آمادگی پذیرش پرواز و مسافر رابه طور ۲۴ ساعته دارند.
در ادامه، مدیر کل فرودگاه های استان سیستان و بلوچستان از اجرای کامل پروتکل های بهداشتی در فرودگاه های این استان آگاهی داد و عنوان کرد: بمنظور اجرای پروتکل های بهداشتی، تمامی سطوح ترمینال، قبل و پس از هر پرواز، ضدعفونی و میکروب زدایی می شوند.
وی ادامه داد: غربالگری و پایش مسافران ورودی و خروجی با اسکنرهای حرارتی در فرودگاه زاهدان، نصب نشانگرها و تابلو درباب رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در ترمینال فرودگاه زاهدان و اعلان رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک از طرف کارکنان اطلاعات پرواز در ترمینال فرودگاه زاهدان از دیگر مواردی است که در امتداد پروتکل های بهداشتی در این استان انجام می شود.
منبع:

1399/06/24
13:52:19
5.0 / 5
1463
تگهای خبر: ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی