مسیرساز
مدیرعامل عمران پردیس خبر داد

مسكن ملی پردیس فعلا متری 3 میلیون تومان

مسكن ملی پردیس فعلا متری 3 میلیون تومان

به گزارش مسیرساز مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به اینكه ۱۴ هزار واحد مسكن مهر آماده تحویل به متقاضیان است اظهار داشت: قیمت هر متر مربع مسكن طرح اقدام ملی در شهر جدید پردیس فعلاً متری ۳ میلیون تومان است.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، سید مهدی هدایت - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس - بامداد امروز در مراسم آغاز رسمی تحویل ۱۴ هزار واحد مسکن مهر اظهار نمود: امروز شروع تحویل ۱۴ هزار واحد مسکن مهر است. این برنامه پیش از افتتاح رسمی که در آینده توسط رئیس جمهور از راه ویدئو کنفرانس صورت خواهد گرفت برگزار می گردد که به تدریج واحدها را تحویل می دهیم.
وی ادامه داد: امروز فرایند معرفی متقاضیان به بانک برای دریافت دفترچه اقساط شروع می شود سپس برای انشعابات به دستگاه های خدمات رسان و تحویل واحد به کارگزاری شرکت عمران رجوع می کنند. اگر کنتور گاها نصب نشده به این علت است که باید به نام مالک صادر شود.
هدایت با اشاره به اینکه بعضی افراد که حدود ۴ تا ۵ هزار نفر هستند برای تحویل واحدهای خود رجوع نمی کنند اظهار داشت: اقداماتی از قبیل افزایش نرخ سود تسهیلات این واحدها به ۱۸ درصد را شروع کرده ایم که نسبتاً اثرگذار بوده است.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس تصریح کرد: با این وجود از سال آینده سرعت سکونت در شهر پردیس بیشتر می شود.
او همینطور خبر داد: آذرماه سال جاری ۱۰ هزار واحد مسکن مهر هم تحویل متقاضیان می شود.
هدایت در پاسخ به ایسنا درباره آخرین وضعیت افزایش ۲۰ میلیون تومانی قیمت مسکن مهر اظهار نمود: این رقم با عنایت به هزینه های ما بسیار ناچیز است از آغاز سال ۱۴۰۰ میلیارد تومان در پردیس هزینه کرده ایم و این در شرایطی است که از محل دریافت ۲۰ میلیون تومان حدود ۲۲ میلیارد تومان به دست آورده ایم. این ۲۰ میلیون تومان هزینه نقل و انتقال نیست بلکه بخش کمی از هزینه هایی که دولت برای واحدهای مسکن مهر انجام داده را از متقاضیانی که الان مبادرت به خرید و فروش می کنند دریافت می نماییم. متقاضیان اولیه و کسانی که پیش از خردادماه واحد را خریداری کردند مشمول این افزایش قیمت نیستند.
مدیرعامل عمران پردیس تصریح کرد: زمانی که پروژه مسکن مهر پردیس شروع شد دلار ۱۰۰۰ تومان بود و الان قیمت دلار ۲۴ برابر شده بنابراین هزینه ها بسیار بالا رفته است.
وی با اشاره به تعهد شرکت عمران پردیس برای ساخت ۱۴ هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن اظهار داشت: از این تعداد ۱۱ هزار واحد به تعاونی های مسکن مهر واگذار شده و ۳۰۰۰ واحد هم در بخش ثبت نامی است. در مراسمی که با حضور ویدئوکنفرانس رئیس جمهور برگزار می گردد نخستین واحدهای اقدام ملی بتن ریزی خواهد شد. قیمت هر متر مربع مسکن ملی در پردیس فعلاً ۳ میلیون تومان است.
منبع:

1399/06/16
22:49:33
5.0 / 5
1673
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی