مسیرساز

بوستان گفتگو به مسیر دوچرخه تجهیز شد

بوستان گفتگو به مسیر دوچرخه تجهیز شد

به گزارش مسیرساز شهردار منطقه دو اظهار داشت: به منظور اشاعه و توسعه فرهنگ دوچرخه سواری و ترغیب شهروندان به استفاده از حمل و نقل پاك، بوستان گفتگو مجهز به مسیر دوچرخه سواری  شد.


به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، رسول کشت پور، شهردار منطقه دو با اشاره به رویکرد مدیریت منطقه بر لزوم توسعه حمل و نقل پاک و انسان محور اظهار داشت: با عنایت به نقش و تاثیرگذاری حمل و نقل شهری در حفظ محیط زیست و توسعه پایدار، منطقه ۲ بعنوان یکی از مناطق پیشرو در توسعه دوچرخه سواری با هدف اشاعه و توسعه فرهنگ استفاده از حمل و نقل پاک مبادرت به راه اندازی مسیر دوچرخه در بوستان گفتگو نمود. وی ادامه داد: این مسیر دوچرخه به طول ۴۵۰۰ متر از بوستان گفتگو آغاز و به بوستان زمانه واقع در ضلع شمال غربی کوی نصر می رسد. شهردار منطقه ۲ افزایش ظرفیت های تفریحی و تقویت نشاط شهروندان را از دیگر اهداف این طرح برشمرد و اضافه کرد: از آغاز تاسیس بوستان گفتگو دوچرخه ها اجازه ورود به آنرا نداشتند و با راه اندازی این مسیر دوچرخه و پیشبینی تمهیدات لازم ایمنی و ترافیکی این امکان برای خانواده ها و علاقمندان به دوچرخه سواری فراهم گشته است.
کشت پور اظهار داشت: به منظور تأمین ایمنی دو چرخه سواران، مسیر دوچرخه سواری با نصب گاردریل و همینطور تابلوهای ترافیکی ایمن سازی شد. وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۲۰ ایستگاه دوچرخه در منطقه فعال است اظهار داشت: به منظور تسهیل در دسترسی شهروندان به حمل و نقل پاک، خانه دوچرخه در کوی نصر ورودی بوستان گفتگو جانمایی شد. به قول شهردار منطقه ۲ با اجرای این طرح، بوستان گفتگو بعنوان سومین بوستان مجهز به مسیر دوچرخه سواری و خانه دوچرخه در منطقه است.


منبع:

1399/05/29
21:09:00
5.0 / 5
1844
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی