مسیرساز
معاونت حمل ونقل و ترافیك اعلام كرد

تمدید مهلت ویراش مدارك خبرنگاری جهت دریافت طرح ترافیك

تمدید مهلت ویراش مدارك خبرنگاری جهت دریافت طرح ترافیك

به گزارش مسیرساز معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران طی اطلاعیه ای از تمدید سه روزه مهلت خبرنگاران برای ویرایش مدارك اطلاع داد.به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با انتشار اطلاعیه ای از تمدید مهلت ویرایش مدارک برای استفاده از طرح ترافیک اطلاع داد.
در این اطلاعیه اعلام شده است:
متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری سال ۱۳۹۹، به اطلاع می رساند، مهلت ویرایش و اصلاح مدارک خبرنگاران تمدید شده و خبرنگاران تا آخر روز سه شنبه ۲۴ تیر ماه مهلت دارند نسبت به اصلاح و ویرایش مدارک خود در سامانه ی «تهران من» اقدام نمایند.
آن دسته از خبرنگاران محترم که وضعیت «در حال بررسی» برایشان نمایش شده است باید به حساب کاربری در سامانه تهران من (بخش ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران) مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و بارگذاری مدارک لازم اقدام نمایند.
صحت معرفی نامه (با مهر و امضا مدیر مسئول)، تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت مالک بودن خودرو توسط همسر خبرنگار، صفحه اول شناسنامه همسر)، ۱۰ اثر انتشار یافته در شش ماه گذشته یا فهرست بیمه به صورت خوانا و با مهر رسمی مجموعه و امضا مدیرمسئول، برای خبرنگاران متقاضی مورد تأیید قرار خواهد گرفت.
بنا بر این اطلاعیه مهلت اعلام شده جهت ویرایش مدارک برای خبرنگاران بار دیگر تمدید نخواهد شد و اساسا آخرین فرصت خبرنگاران جهت ویرایش مدارکشان در سامانه خواهد بود.
در صورت هرگونه سوال یا ابهام می توانید با شماره های تلفن های ذیل تماس بگیرند.
۹۶۰۱۸۸۶۱
۹۶۰۱۸۸۶۳
۹۶۰۱۸۸۶۵
۹۶۰۱۸۸۶۷
۹۶۰۱۸۹۲۴

1399/04/21
21:54:58
5.0 / 5
2370
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی