مسیرساز
به پیشنهاد مجید فراهانی تصویب شد؛

تسهیلات تشویقی پشتیبانی از اقتصاد شهری و جهش تولید

تسهیلات تشویقی پشتیبانی از اقتصاد شهری و جهش تولید

مسیرساز: تسهیلات تشویقی پشتیبانی از اقتصاد شهری و جهش تولید در مقابل لطمه های ناشی ازشیوع ویروس كرونا درشهر تهران در شورای اسلامی شهر تهران تصویب گردید.به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، رئیس كمیته ویژه و نظارت مالی شورای شهر تهران پیشنهاد طرح یك فوریتی پشتیبانی از اقتصاد شهری و جهش تولید در مقابل صدمه های ناشی از انتشار كرونا در شهر تهران را ارائه نمود. مجید فراهانی در تشریح این طرح اظهار داشت: لازم است یك سری تسهیلات در اختیار كسانی كه در حوزه كرونا صدمه دیده اند، قرار بگیرد.
فراهانی خاطرنشان كرد: پیشنهاد دادیم تا افزایش بهره برداری تا زمانی كه ستاد كرونا تعطیل اعلام می كند صورت بگیرد و به قراردادها زمان بهره برداری اضافه شود و یا آنكه كسب و كارهای اقتصادی كه گرفتار صدمه شده است بر مبنای مصوبه هیأت وزیران پیشنهاداتی در مورد تخفیف عوارض كسب و پیشه و بهای خدمات را پیشنهاد دادیم كه اگر تا آخر خرداد ماه پرداخت گردد ۱۰ درصد و پرداخت تا آخر اردیبهشت ۱۵ درصد شامل تخفیف شوند.
رئیس كمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با اشاره به اینكه این طرح مفصل است و موارد زیادی را شامل می شود اظهار نمود: یكی از موارد این است كه بعد از كرونا مراكز تفریحی و ورزشی كه از كرونا صدمه دیدند بتوانند تا ۳ صبح باز باشند تا جمعیت توزیع شوند و بخشی از خسارت جبران شود.
یك فوریت طرح «تسهیلات تشویقی پشتیبانی از اقتصاد شهری و جهش تولید در مقابل صدمه های ناشی از شیوع كرونا درشهر تهران» كه به پیشنهاد دكتر مجید فراهانی تهیه و به هیئت رئیسه عرضه شده بود با ۱۷ رأی به تصویب اعضا شورا رسید و جهت بررسی به كمیسیون های تخصصی ارجاع شدمنبع:

1399/01/31
22:10:58
5.0 / 5
3078
تگهای خبر: تولید , خدمات , كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی