مسیرساز
دبیر كانون انبوه سازان مسكن كشور عنوان كرد:

آغاز فعالیتهای ساختمانی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی

آغاز فعالیتهای ساختمانی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی

به گزارش مسیرساز خوزستان دبیر كانون انبوه سازان مسكن كشور از آغاز فعالیت واحدهای كارگاهی مسكن و ساخت و سازها با رعایت موارد ایمنی و بهداشت و پروتكل های در نظرگرفته شده از جانب وزارت بهداشت و راه و شهرسازی خبرداد.فرشید پورحاجت در گفتگو با ایسنا، در مورد بازگشایی واحدهای كارگاهی برای ادامه روند ساخت و ساز مسكن با عنایت به انتشار كرونا اظهار نمود: با عنایت به تاكیدات وزارت بهداشت و راه و شهرسازی، رعایت پروتكل های بهداشتی برای بازگشایی واحدهای كارگاهی مسكن در دستور كار قرار گرفته و ادامه فعالیت این كارگاه ها با رعایت پروتكل های بهداشتی امكان پذیر است.

وی اضافه كرد: سال ها است كه در مورد بحث ایمنی و بهداشت كارگاه های ساختمانی صحبت می شود و در این حوزه دستورالعمل هایی هم برای رعایت این موارد وجود دارد اما باید این پروتكل ها در كارگاه های ساختمانی به صورت واقعی اجرایی شوند.

دبیر كانون انبوه سازان مسكن كشور با اشاره به اینكه عملیات ساخت و ساز مسكن در كشور به صورت جست و گریخته شروع شده است، خاطرنشان كرد: اگر مسایل اقتصادی در كنار مسایل بهداشتی قرار بگیرند و به صورت همزمان و با رعایت موارد و دستورالعمل ها به هر دو مورد نگاه شود بطور قطع می توان شاهد از سرگیری كامل فعالیت كارگاه های ساختمانی و ساخت و ساز مسكن در شرایط كرونایی بود.

پورحاجت عنوان كرد: بخش تولید سیاست های كلانی كه در دولت مطرح می شود را می پذیرد و در این حوزه اگر دولت تصمیم بگیرد كه فعالیتهای اقتصادی از سر گرفته شود، تولیدكنندگان هم همراه دولت خواهند بود.

وی افزود: هم اكنون و با عنایت به شرایطی كه در بحث انتشار كرونا وجود دارد، اولویت سلامت نیروی كار و جان انسان ها است. در این حوزه باید به این اولویت توجه ویژه كرد و سپس به دنبال اجرای دستورالعمل هایی باشیم كه در جهت مسایل اقتصادی هستند.
1399/01/30
20:00:17
5.0 / 5
2835
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی