مسیرساز

پالایش متقاضیان اینترنتی مسكن ملی شروع شد

پالایش متقاضیان اینترنتی مسكن ملی شروع شد

مسیرساز: برمبنای اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی، بررسی شرایط متقاضیانی كه بوسیله اینترنت مبادرت به ثبت نام در مسكن ملی كرده اند شروع شده و متقاضیان پیامكی پس از فروكش كردن بحران كرونا پالایش می شوند.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، پروسه بررسی شروط متقاضیانی كه به صورت ثبت نام اینترنتی در سامانه مبادرت به نام نویسی كرده بودند شروع شده است. متاهل یا زن سرپرست خانوار بودن، عدم استفاده از زمین یا ملك دولتی از شروع انقلاب تاكنون، عدم مالكیت واحد مسكونی از سال ۱۳۸۴ تا كنون سكونت حداقل پنج سال در شهر مورد تقاضا همچون شرایط ثبت نام بوده كه بر همین مبنا متقاضیان تایید یا رد می شوند.
هنوز زمان اعلام قطعی پذیرفته شدگان معین نمی باشد اما قبل از این محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی به ایسنا گفته بود كه این زمان حدود ۴۵ روز طول می كشد.
از طرف دیگر شرایط كسانی كه بوسیله پیامك نام نویسی كرده اند پس از فروكش كردن بیماری كرونا مورد بررسی قرار می گیرد.
محمودزاده در این خصوص گفته است ۵۴۲ هزار و ۴۰۹ نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسكن بوسیله سامانه اینترنتی و ۸۱۹ هزار و ۷۳۹ نفر بوسیله پیامك ثبت نام كردند كه كار پالایش یك گروه از آنها شروع شده است.
معاون مسكن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: پالایش افرادی كه بوسیله سامانه ثبت نام كردند به این علت كه اطلاعات آنها در سامانه بارگذاری شده در حال انجام می باشد. افرادی كه بوسیله پیامك ثبت نام كردند پس از بهبود وضعیت بهداشتی و رفع بحران كرونا، فراخوان می شوند تا اطلاعات لازم را بارگذاری كنند و بعد از آن پالایش اطلاعات آن عده نیز صورت خواهد گرفت.
معاون وزیر راه و شهرسازی اشاره كرد: با عادی شدن شرایط بهداشتی جامعه، بلافاصله تكمیل ثبت نام متقاضیان پیامكی و پالایش آنها انجام و نتایج قطعی ثبت نام شدگان طرح اقدام ملی مسكن اعلام خواهد شد.
منبع:

1399/01/16
17:16:53
5.0 / 5
3447
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی