مسیرساز
در گفت وگو با مسیرساز اعلام شد

جزئیات بازگشت ۱۵۰۰ مسافر ایرانی از شارجه

جزئیات بازگشت ۱۵۰۰ مسافر ایرانی از شارجه

مسیرساز: معاون مدیركل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام نمود كه طی هفته گذشته با انجام چهار سفر دریایی حدود 1500 مسافر ایرانی را از بندر شارجه به بندرعباس جابجا كردیم و تا زمانی كه مسافران ایرانی در امارات باشند این سفرها ادامه دارد.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، به دنبال شیوع ویروس كرونا در ایران، خیلی از كشورها مرز خودرا تا اطلاع ثانوی و زمانی كه این ویروس كنترل شود، بستند. اما رایزنی ها برای بازگرداندن مسافران ایرانی در كشورهای مختلف ادامه دارد كه یكی از این كشورها امارات است.
حسین عباس نژاد - معاون مدیركل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی - در گفت و گو با ایسنا، درباره جزئیات بازگرداندن ایرانیها از بندر شارجه اظهار داشت: طی هفته گذشته دو كشتی ثانی و والفجر چهار سفر دریایی به مقصد بندر شارجه امارات انجام دادند و مجموعا حدود ۱۵۰۰ مسافر ایرانی را به كشور بازگرداندند.
وی ادامه داد: كشتی ثانی در دو سفر خود حدود ۹۰۰ مسافر ایرانی و كشتی والفجر در دو سفر دیگر حدود ۶۰۰ نفر مسافر ایرانی را به كشور بازگرداند و تمام تمهیدات لازم برای پیش گیری از شیوع ویروس كرونا در این راستا انجام شده است.
عباس نژاد اشاره كرد: تا زمانی كه مسافران ایرانی در امارات حضور داشته باشند می توانند از این طریق به كشور بازگردند و این سفرهای دریایی تا آن موقع ادامه خواهد داشت و در این راستا سه شنبه هفته جاری اگر مسافران ایرانی در امارات حضور داشته باشند، سفر كشتی های مذكور ادامه خواهد داشت كه البته به صورت مجزا و جداگانه این سفرها انجام می شود و برنامه ریزی این سفرها به شكلی خواهد بود كه هر دو كشتی بطور همزمان در بندر شارجه مسافر سوار نكنند.
منبع:

1398/12/17
21:58:43
5.0 / 5
3521
تگهای خبر: سفر , مرز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی