مسیرساز
دانشگاه آزاد اعلام كرد

برنامه ریزی برای اشتغال ۲۰ هزار دانشجو تا آخر سال ۱۴۰۰

برنامه ریزی برای اشتغال ۲۰ هزار دانشجو تا آخر سال ۱۴۰۰

مسیرساز: معاون دانشگاه و مسئول باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد از تلاش این دانشگاه برای اشتغال 20 هزار دانشجوی جوان و عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان تا آخر سال 1400 آگاهی داد.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، تفاهم نامه همكاری بین باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی و وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی منعقد شد كه به امضای دكتر بابك نگاهداری، معاون دانشگاه و مسئول باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی و دكتر عیسی منصوری، معاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی رسید.
نگاهداری در حاشیه امضای این تفاهم نامه، اظهار داشت: این تفاهم نامه كه در امتداد اجرای طرح كارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی انجام شده، زمینه اشتغال ۲۰ هزار دانشجو و عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد را تا آخر سال ۱۴۰۰ فراهم می آورد.
وی اضافه كرد: طبق این تفاهم نامه دانشگاه آزاد با محوریت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان متعهد شد كه تعریف كد شناسایی برای واحدهای تابعه، فارغ التحصیلان شغل اولی را شناسایی و جهت كارورزی معرفی نماید.
طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد، نگاهداری اظهار نمود: وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در مقابل متعهد شد با پرداخت سهم بیمه كارفرما مجموعاً تا حداكثر ۲۴ ماه برای هر كارورز، پوشش بیمه مسئولیت و حوادث برای كارورزان در دوره های مقدماتی و پرداخت كمك هزینه آموزشی و ایجاد دسترسی های مدیریتی لازم برای دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه كارورزی اشتغال دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی عضو باشگاه را تسهیل بخشد.
منبع:

1398/11/26
15:37:41
5.0 / 5
4383
تگهای خبر: هزینه , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی