مسیرساز
در بازدید محیط زیستی منطقه ۱۹ تاكید شد

همكاری در پایش محیط زیستی صنوف آلاینده شهری

همكاری در پایش محیط زیستی صنوف آلاینده شهری

به گزارش مسیرساز عملكرد محیط زیستی منطقه ۱۹ توسط مدیر كل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران مورد بازدید قرار گرفت.به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، عملكرد محیط زیستی منطقه ۱۹ با حضور مدیركل محیط زیست و توسعه پایدار، شهردار منطقه، معاونین و مدیران حوزه های مرتبط مورد بازدید قرار گرفت.
در این بازدید شینا انصاری مدیر كل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با اشاره به اینكه طبق قانون هوای پاك و اسناد بالادستی تكالیف قانونی دستگاه ها مشخص شده است و در مورد آتش سوزی واحدهای منطقه خلازیر، همه سازمان های ذیربط باید از زباله سوزی جلوگیری به عمل آورند.
وی در ادامه از همكاری اداره كل محیط زیست در زمینه راه اندازی كمیته پایش مشترك جهت رصد واحدهای كوچك كارگاهی اطلاع داد و اظهار داشت: اقدامات مطلوبی در سطح منطقه ۱۹ مانند شناسایی منابع آلاینده، آموزش و توانمند سازی، بهینه سازی مصرف انرژی و توسعه انرژی تجدیدپذیر در بوستان ولایت صورت گرفته كه امید است در زمینه اجرای آئین نامه مدیریت سبز و توسعه و نگهداشت انرژی های تجدیدپذیر تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شود.
در ادامه علی توكلی شهردار منطقه ۱۹ با اشاره به اینكه اقدامات محیط زیستی كه در جهت بهبود كیفیت زندگی شهروندان و سلامت آنها اجرا می شود دارای ابعاد معنوی و پرارزش است، اظهار داشت: جهت تسهیل در روند اجرای اقدامات، در این منطقه به موضوعات محیط زیستی با رویكرد اداری پرداخته نمی گردد.
در انتهای مراسم از كتاب شناسایی منابع آلاینده در حریم منطقه ۱۹ رونمایی گردید و همینطور از تجهیزات انرژی تجدید پذیر بوستان ولایت، ایستگاه دوچرخه، تصفیه خانه میدان مركزی میوه و تره بار، اتصال فاضلاب بوستان بعثت به اگوی شهری و منطقه خلازیر بازدید به عمل آمد.

1398/10/14
22:14:08
5.0 / 5
4187
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی