مسیرساز
مشاور و دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی تاكید كرد:

استفاده از ظرفیت دانشگاهیان و دانشجویان در پروژه های اقتصاد مقاومتی

استفاده از ظرفیت دانشگاهیان و دانشجویان در پروژه های اقتصاد مقاومتی

به گزارش مسیرساز ایسنا/لرستان مشاور و دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: سازمان برنامه و بودجه لرستان همكاری كند تا پروژه هایی با پیشرفت 80 درصدی را به سرانجام برسانیم.


مرتضی باقری در جلسه اقتصاد مقاومتی لرستان با اشاره به اینكه پیگیری تكمیل پروژه های اقتصاد مقاومتی در استان به وزیر راه و شهرسازی واگذار شده است كه بر این اساس سریعاً دبیرخانه در ستاد وزارتخانه تشكیل شد، افزود: در فهرست پروژه هایی كه در سامانه نیپا ثبت شده اند پروژه های راه و شهرسازی لحاظ نشده است.
مشاور و دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه پروژه راه آهن خرم آباد- بروجرد- دورود -اندیمشك دارای خاصیت های اقتصاد مقاومتی است اما بعضی از پروژه های جاده ای دارای این خاصیت ها نیستند، اظهار داشت: فهرست طرح ها را بدون جزئیات دریافت كردیم.
باقری افزود: در بعضی استان ها، مبدا و مقصد یك پروژه ریلی و جاده ای تعریف شده كه در این مقطع نمی توان این دو را با هم رسیدگی كرد.
وی با اشاره به اینكه پروژه هایی كه در لرستان دارای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیكی هستند با حمایت سازمان برنامه و بودجه می توانیم آنها را به اتمام برسانیم و ما نیز در وزارتخانه شخصاً پیگیری خواهیم كرد بر درگیر كردن دانشگاهیان در حوزه پروژه های اقتصاد مقاومتی استان اصرار كرد.
این مسئول با اشاره به اینكه دانشگاهیان در پیشبرد پروژه ها موثر هستند، اضافه كرد: در حوزه پروژه های اقتصاد مقاومتی باید از ظرفیت دانشگاهیان و دانشجویان بهره برد چونكه با درگیر كردن این قشر یك پله پروژه ها جلوتر خواهند رفت.
باقری بر برنامه ریزی دقیق در انجام پروژه ها اصرار كرد و تصریح كرد: برنامه به شكلی باشد كه درانتها سال گزارشی را به وزیر اعلام نماییم و بگوییم در چه نقطه ای بودیم و به كجا رسیده ایم.
منبع:

1398/08/23
10:21:02
5.0 / 5
4478
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی