مسیرساز
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خبر داد

افتتاح ۴ گرمخانه جدید تا آخر آبان ماه

افتتاح ۴ گرمخانه جدید تا آخر آبان ماه

به گزارش مسیرساز معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از افتتاح ۴ گرمخانه جدید اطلاع داد و اظهار داشت: دو گرمخانه برای مردان و دو گرمخانه هم ویژه بانوان تا آخر آبان به گرمخانه های پایتخت اضافه می شود.


به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، محمدرضا جوادی یگانه با بیان این خبر اظهار داشت: بعضی از مناطق شهر تهران پوشش لازم برای جذب مددجویان را نداشتند و با عنایت به تقاضاهایی كه در بعضی از مناطق وجود داشت مكان هایی برای افزایش گرمخانه ها جانمایی شد.

وی با تاكید بر اینكه الان امكان جذب تا دو برابر ظرفیت كنونی را در گرمخانه های موجود داریم، عنوان كرد: هم اكنون برای جذب مددجویان نگرانی نداریم و این چهار گرمخانه برای تسهیل در دسترسی مددجویان اضافه می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینكه دو گرمخانه برای مردان و دو گرمخانه برای زنان اضافه می شود، خاطرنشان كرد: گرمخانه های ویژه بانوان در منطقه ۵ و ۱۶ و دو گرمخانه آقایان در مناطق ۱۰ و ۱۶ تجهیز می شوند.

جوادی یگانه تصریح كرد: تمام تلاش مان را به كار می گیریم تا در فصل سرد سال افراد بی خانمان برای رسیدن به سر پناه با مشكل مواجه نشوند.

1398/08/09
19:22:13
5.0 / 5
4310
تگهای خبر: شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی