مسیرساز

پیشنهاد مسجدجامعی در مورد راه اندازی موزه پلیس

پیشنهاد مسجدجامعی در مورد راه اندازی موزه پلیس

به گزارش مسیرساز یك عضو شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: ساختمان آگاهی خیابان وحدت اسلامی قابلیت تبدیل شدن به موزه پلیس را دارد.به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، احمد مسجدجامعی عضو كمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران بعد از عرضه گزارش توسط رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینكه پلیس یك شخصیت به اسم سرهنگ مسگرا دارد كه در مسجد شیخ فضل الله كه در كنار شهرداری تهران است، جلسات قران خوانی داشت و با حكم امام خمینی رئیس شهربانی شد، اظهار داشت: پلیس باید به این شخصیت ها توجه كند، این سال ها جلسات قرانی خویش را با لباس پلیس برگزار می كرد حتی زمانی كه به شهربانی قم منتقل شده بود حتی این جلسات حفظ شده بود.
مسجدجامعی با اشاره به ساختمان پلیس آگاهی در محله شاپور اظهار داشت: این ساختمان ارزشمندی است كه می تواند موزه پلیس باشد. ما سال قبل در تهران گردی از این ساختمان بازدید كردیم اما از آن سال تا امسال كاری انجام نشده در حالیكه اگر این ساختمان به موزه پلیس تبدیل گردد و مردم داخل آن رفت و آمد كنند مردم با پلیس احساس نزدیكی بیشتری می كنند.
وی با اشاره به سخنان سردار رحیمی كه در تجمعات اخیر حتی یك برخورد از جانب پلیس انجام نشده اظهار داشت: چنین رفتارهایی پرارزش است.
این عضو شورای شهر تهران با اشاره به كانكس های پلیس كه در بخش هایی از شهر وجود دارد اظهار داشت: این اتاق های سیار در خیلی از نقاط شهر دیده می شود كه به شكلی فضای شهر را پلیسی می كند اما می توان كار پلیسی كرد و دیده هم نشد. اینكه این كانكس ها یا ماشین پلیس در همه جا حضور داشته باشند ضرورتی ندارد و می توان بر مبنای شكل و قواعد شهری طراحی شود.
مسجدجامعی با اشاره به اینكه شهرداری و شهربانی زمانی مدیریت واحد داشتند اظهار داشت: به نظر می رسد باید از این ظرفیت بهره برد و همكاری میان پلیس و شهرداری ارتباط قوی تری شود. پلیس و شهرداری به جای آنكه در رسانه ها با هم حرف بزنند با هم گفتگو كنند اگر طرحی مانند طرح ترافیك اشتباهی دارد پلیس نگاه كارشناسی خویش را عرضه كند نه اینكه نظرات خویش را به رسانه ها اعلام نماید.
وی در واكنش به سخنان سردار رحیمی در مورد حمایت های مدیریت شهری از نیروی انتظامی اظهار داشت: نباید به شهرداری به شكل قلك پول نگاه كرد و پیشنهاد می كنم به جای عرضه گزارش سالیانه از عملكرد پلیس ساختاری برای تعامل بیشتر طراحی شود.

1398/07/21
20:00:19
5.0 / 5
4639
تگهای خبر: احداث , ترافیك , ساخت , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی