مسیرساز
تفاهم نامه بین مترو و سازمان آب و فاضلاب منعقد شد

اطلاع رسانی درباره مصرف بهینه آب در متروهای تهران

اطلاع رسانی درباره مصرف بهینه آب در متروهای تهران

مسیرساز: جلسه امضاء تفاهم نامه شركت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه با سازمان آب و فاضلاب استان تهران امروز اجرا شد.


به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، فرنوش نوبخت با اشاره به اینكه بوسیله فضاهای تبلیغاتی موجود در مترو می توانیم به شهروندان در امتداد مصرف بهینه آب اطلاع رسانی نماییم، عنوان كرد: اهتمام می نماییم با امضای این تفاهم نامه فضای بهتری را در اختیار شركت آب و فاضلاب قرار دهیم كه بتواند موارد مورد نظر خودرا به اطلاع شهروندان برساند. وی افزود: شركت آب و فاضلاب بوسیله جراید و صدا و سیما تلاش دارد اطلاع رسانی های خودرا انجام دهد. مترو تهران هم بعنوان یكی از فضاهای اطلاع رسانی به آنها كمك خواهدنمود. محمدرضا بختیاری، مدیرعامل شركت آب و فاضلاب استان تهران در ادامه این جلسه بیان كرد: جلسه امروز درباره تفاهم نامه فرهنگی در جهت مصرف بهینه آب توسط شهروندان در شهر تهران برگزار شده است. مصرف آب آشامیدنی شهروندان تهرانی بین ۲۰ تا ۳۰ درصد نسبت به میانگین كشور بالاتر است. این جلسه انجام شد تا شركت آب و فاضلاب بتواند از امكانات مترو برای افزایش فرهنگ عمومی جامعه استفاده و اهمیت آب را به دیالوگ تبدیل كند.

وی با بیان اینكه هفته سوم مردادماه پیك مصرف آب آشامیدنی تهران بود، اظهار داشت: ۳ میلیون و هفتصدهزار مترمكعب حداكثر آبی بود كه در هفته گذشته استفاده شد. امسال سال پر مصرفی برای آب بود و ركورد مصرف آب آشامیدنی زده شد و ما به زحمت از تابستان عبور كردیم. علت هم این بود كه مردم به سبب بارندگی تصور داشتند كه كمبود آب نخواهیم داشت. هم اكنون مصرف آب به ۳ میلیون و پانصدهزار مترمكعب رسیده است.


منبع:

1398/05/25
11:32:32
5.0 / 5
4164
تگهای خبر: راه آهن , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی