مسیرساز

پیشرفت 79 درصدی طرح سالن مسافری پایانه مرزی تمرچین

پیشرفت 79 درصدی طرح سالن مسافری پایانه مرزی تمرچین

به گزارش مسیرساز مدیر كل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از پیشرفت ۷۹ درصدی طرح راه اندازی سالن مسافری و محوطه سازی پایانه مرزی تمرچین اطلاع داد.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، ارسلان شكری در بازدید از روند توسعه و پیشرفت پروژه های تكمیلی پایانه مرزی تمرچین در شهرستان پیرانشهر با بیان پیشرفت فیزیكی نزدیك به ۷۹ درصدی پروژه راه اندازی سالن مسافری و محوطه سازی پایانه مرزی تمرچین اضافه كرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال در حال انجام می باشد و اتمام آن نقش بسزایی در ایمنی و آرامش تردد مسافرین از این پایانه كه تنها پایانه مرزی استان با كشور عراق است، خواهد داشت.
شكری همینطور در این بازدید به اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پیرانشهر دستور داد در راه مسافری و ترانزیت در محدوده سر درب غربی و همینطور در تمام مسیرهای چهار گانه عملیات لكه گیری و بهسازی صورت گیرد.
بهزاد برقی، معاون فنی و نظارت اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی هم در این بازدید با شرح مختصری از پروژه های تكمیلی پایانه مرزی تمرچین اظهار داشت: راه اندازی آبروها و كانال های آب سطحی محدوده زون ۴ و جاده شمالی، اجرای بتن پلاك و جداول، جوشكاری اسكلت قسمت توسعه كریدور مسافری و نقاشی المانهایی كریدور مسافری از مهمترین اقدامات انجام شده و در حال انجام در توسعه پایانه مرزی تمرچین است.

1398/02/25
13:07:02
5.0 / 5
4385
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی