مسیرساز
حسینی میلانی:

اعتماد چندانی به سیستم شهرسازی در مناطق وجود ندارد

اعتماد چندانی به سیستم شهرسازی در مناطق وجود ندارد

به گزارش مسیرساز رئیس كمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران تصریح كرد: به علت سوابق قبلی اعتماد چندانی به سیستم شهرسازی در مناطق وجود ندارد.به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، سید آرش حسینی میلانی بامداد امروز در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران در مخالفت با حذف تبصره یك استفساریه شهرداری تهران درمورد مجوز ساخت در ۶۲ باغ اظهار داشت: ای كاش برای جبران خسارت این ۶۲ پلاك باغ اعضای شورای شهر مبلغی را در بودجه ۹۸ تصویب می كردند و شورا رأی به صدور مجوز ساخت در آنها را نمی داد و مانع از تخریب بیشتر باغات نمی شدیم.

وی با تاكید بر اینكه به علت سوابق قبلی اعتماد چندانی به سیستم شهرسازی در مناطق وجود ندارد، تصریح كرد: بند یك استفساریه به خاطر آن است كه جلوی هر گونه تخلف احتمالی گرفته شود و شورا بتواند با متخلفان برخورد كند. به همین خاطر، من از همكاران می خواهم كه به حذف این تبصره رأی ندهند.
سخنگوی كمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری اضافه كرد: بر طبق این تبصره میزان بارگذاری و تعداد طبقات صرفاً باید به میزان عوارض پرداختی تا تاریخ ذكر شده باشد و شهرداری حقی به اضافه كردن سطح و سطوح و بارگذاری با دریافت عوارض مجدد در مورد این پرونده ها را ندارد.
لازم به ذكر است كه اعضای شورا با اكثریت آرا با حذف تبصره مذكور موافقت نكردند.

1397/12/15
22:26:42
5.0 / 5
4268
تگهای خبر: تخریب , خدمات , ساخت , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی