مسیرساز
مدیرعامل شهرهای جدید خبر داد

عرضه با تقاضا در پردیس متوازن شد

عرضه با تقاضا در پردیس متوازن شد

مسیرساز: مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید اظهار داشت: با رفع معارض حدود ۵۳۰۰ واحد و تعریف ۱۰ هزار واحد برای متقاضیان بلاتكلیف مسكن مهر پردیس كه در ایام اخیر صورت گرفت، تعداد تقاضا با عرضه هماهنگ شد.


حبیب اله طاهرخانی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: در مراحل اولیه تعریف پروژه ۸۲ هزار واحدی مسكن مهر پردیس حدود ۵۳۰۰ واحد در مساحت ۳۰ هكتار به شكل پراكنده در فاز ۸ معارض پیدا كرد و در مرحله فونداسیون و بعضاً اسكلت متوقف شده بود. خوشبختانه در ایام اخیر این مشكل برطرف و عملیات راه اندازی واحدها شروع شده است.
وی ادامه داد: هم چنین مشكل ۱۰ هزار متقاضی مسكن مهر پردیس كه از سال ۱۳۹۱ پول واریز كرده بودند اما در واقع اضافه بر ظرفیت از آنها ثبت نام شده بود و واحد به اندازه آنها وجود نداشت باز حل و فصل شده و این افراد از بلاتكلیفی درآمدند. با این حساب در شهر جدید پردیس مشكلی از لحاظ تأمین واحدهای مسكن مهر نسبت به تعداد متقاضیان وجود ندارد.
مسكن مشاركتی در صدرا كلید خورد
مدیرعامل شركت عمران شهرهای جدید هم چنین با اشاره به سفر روز چهارشنبه به صدرا در شیراز اظهار داشت: برنامه تولید و عرضه ۳۵۰۰ واحد مسكن در چارچوب مشاركت با سازندگان را در شهر جدید صدرا داشتیم كه بحث آماده سازی این پروژه شروع شد. هم چنین آغاز عملیات اجرایی یك مركز محله شامل فضای سبز، مركز درمانی، فرهنگی و آموزشی با تركیب مراكز تجاری را داشتیم. سه زمین ورزشی هم به افتتاح رسید.1397/12/10
20:15:58
5.0 / 5
4421
تگهای خبر: تولید , راه اندازی , سفر , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی