مسیرساز
وزیر راه و شهرسازی خبر داد

انعقاد قرارداد 2000 میلیارد تومانی در پردیس

انعقاد قرارداد 2000 میلیارد تومانی در پردیس

مسیرساز: وزیر راه و شهرسازی با بیان این كه متروی پردیس از اولویت های وزارتخانه است، اظهار داشت: امروز دو قرارداد بزرگ همكاری را برای توسعه زیرساخت ها و متروی پردیس به 2000 میلیارد تومان منعقد می نماییم.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، محمد اسلامی در مراسم آغاز عملیات اجرایی زیرساخت های پردیس و مطالعات فاز ۲ قطار برقی تهران – پردیس، اظهار نمود: با همت قرارگاه خاتم الانبیاء و شركت راه سازی و عمران ایران، امروز دو قرارداد بزرگ به ارزش ۲، ۰۰۰ میلیارد تومان را امضا می نماییم كه متروی پردیس یكی از این قراردادهاست و در اولویت ما قرار دارد.
وی افزود: سه هدفی كه در شهرهای جدید دنبال می نماییم توسعه ابنیه، زیرساخت ها و همین طور اشتغال و كسب وكار است.
وزیر راه و شهرسازی با بیان این كه واحدهای صنعتی پردیس باید به محیط های مجاز منتقل شود، اشاره كرد: در شهر جدید پردیس حدود ۸۰ هزار واحد مسكونی تعریف شده كه در نظر نداریم بارگذاری جدیدی را به این شهر اضافه نماییم.
اسلامی، یكی از مهم ترین اهدافی كه در شهرهای جدید دنبال می شود را پیوست های فرهنگی عنوان و اشاره كرد: در پروژه هایی كه تعریف می شود نباید بیشتر از ظرفیت شهرهای جدید كه راه اندازی می نماییم در آن بارگذاری صورت گیرد تا بتوان خدمات متناسب با جمعیت نمایش داد.
دستگاه های خدمات رسان پردیس از مسئولیت شانه خالی می كنند
استاندار تهران باز اظهار داشت: دستگاه های خدمات رسان هر كدام به نحوی قصد داشتند از مسئولیت خود در پروژه های مسكن مهر شانه خالی كنند كه به آنها تكلیف كردیم وظایف خودرا انجام دهند.
به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در مراسم آغاز عملیات اجرایی زیرساخت های پردیس و مطالعات فاز ۲ قطار برقی تهران – پردیس، اظهار نمود: پس از حضور مهندس اسلامی شاهد تحولی در برنامه های تحت مدیریت وزارت راه و شهرسازی هستیم.
وی با اشاره پروژه به مترو، زیرساخت و چهار بانده كردن خطوط بزرگراه پردیس، اظهار داشت: پروژه هایی كه امروز كلنگ زنی می شوند تأثیر بسزایی در رونق شهر جدید پردیس خواهد گذاشت.
استاندار تهران با بیان این كه هرجا قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) ورود كرده شاهد سرعت و كیفیت اجرای كارها بوده ایم، افزود: با عنایت به ساختار جمعیتی كه شهر پردیس پیدا می كند كه اكثراً جوان هستند باید پیوست های فرهنگی در این شهر لحاظ شود همین طور برای انتقال لكه های صنعتی، اشتغال و رونق تولید هم اقداماتی در دستور كار قرار دارد.
محسنی بندپی با ابراز گلایه مندی از دستگاه های خدمات رسان كه وظیفه تأمین زیرساخت ها و انشعابات را برعهده دارند، اظهار نمود: متأسفانه دستگاه های خدمات رسان هر كدام به نحوی قصد داشتند از مسئولیت خود شانه خالی كنند كه تكلیف كردیم كارها را انجام دهند و بطور جدی فعالیت های خودرا دنبال كنند.1397/11/11
22:33:35
5.0 / 5
4658
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی