مسیرساز
معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد؛

بهره برداری از 14 بیمارستان كشور امسال

بهره برداری از 14 بیمارستان كشور امسال

به گزارش مسیرساز معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: از آغاز امسال تابحال هشت بیمارستان در سطح كشور به بهره برداری رسیده است.


به گزارش خبرنگار ایسنا، محمد جعفر علیزاده در نشست شورای اداری استان كهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر بهداشت با یبان اینكه بیمارستان 294تختخوابی شهر یاسوج هشتمین بیمارستانی است كه از آغاز امسال تابحال افتتاح كرده ایم، اضافه كرد: با آغاز به كار این بیمارستان ها بیشتر از 1200 تخت به تخت های بیمارستانی كشور افزوده شده است.
وی با اشاره به اینكه به طور میانگین هزینه راه اندازی هر تخت بیمارستانی حدود 400میلیون تومان بوده است، اظهار نمود: 6 بیمارستان دیگر در سطح كشور تجهیز شده و آماده افتتاح است كه متناسب با برنامه و وقت وزارت بهداشت افتتاح می شوند.
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: سه بیمارستان در استان كهگیلویه و بویراحمد در دست راه اندازی داشته ایم كه دو بیمارستان امروز افتتاح می گردد.
علیزاده با اشاره به اینكه 170 میلیارد تومان هزینه بیمارستان 294 تختخوابی یاسوج شده است، عنوان كرد: در این بیمارستان خدمات ویژه ای عرضه می گردد همچون اینكه 57 تخت مراقبت های ویژه در این بیمارستان داریم كه می تواند در مواقع خاص یك مركز تروما باشد.
وی با اشاره به اینكه بیمارستان باشت در كمتر از سه سال راه اندازی شد، افزود: بیمارستان 142تختخوابی گچساران الان 84 درصد پیشرفت دارد و بزودی عملیات تجهیز آن آغاز می گردد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به طولانی شدن پروژه بیمارستان 294 تختخوابی یاسوج به مدت 11 سال بیان كرد: این مساله بعلت محدودیت شدید اعتباری بوده است.1397/10/08
14:07:57
5.0 / 5
4332
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی