مسیرساز
جزِئیات محدودیت های ترافیكی آخر هفته

احتمال بارندگی در خیلی از جاده ها

احتمال بارندگی در خیلی از جاده ها

مسیرساز: وزارت راه و شهرسازی جزئیات محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیكی چهارشنبه ۱۴تا شنبه ۱۷ آذر ماه را اعلام نمود.


به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، بر این اساس تردد موتورسیكلت از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه تا ساعت شش پگاه روز شنبه در محورهای چالوس، هراز، فیروزكوه و تهران- سمنان- مشهد ممنوع می باشد.
در طول این مدت محدودیت های ترافیكی استان های شمالی باز ادامه خواهد داشت. بر این اساس از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه از كرج به مرزن آباد تردد انواع وسایل نقلیه ممنوع می باشد و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز تردد از مرزن آباد به سمت كرج یك طرفه خواهد بود.
در آخر هفته پیش رو، تردد انواع وسایل نقلیه سنگین در محور چالوس ممنوع می باشد و در محور هراز باز تردد كامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همین طور از ساعت هشت تا ۲۴ روزهای پنج شنبه و جمعه ممنوع خواهد بود.
با بر هم خوردن شرایط جوی و افزایش بارندگی ها تعداد جاده های مسدود كشور به هشت محور رسیده است.
بدین سان محورهای رامیان به شاهرود، شمشك به دیزین، پونل به خلخال، املش به اطاقور، سی سخت به پادنا، گنجنامه به تویسركان، سروآباد به پاوه و آبدانان - میمه به سبب مداخلات جوی تا اطلاع ثانوی مسدود خواهند بود. همین طور در طول این مدت در آزادراه تهران- كرج و محورهای چالوس و تهران- قم به سبب عملیات كارگاه جاده ای در بعضی نقاط محدودیت هایی برای تردد وجود خواهد داشت.
همین طور مركز مدیریت راه ها در اطلاعیه ای جداگانه از ورود موج جدیدی از بارندگی به كشور آگاهی داده و اعلام نموده است كه چهارشنبه سامانه بارشی از شمال غرب و غرب كشور وارد میگردد پنجشنبه با تقویت این سامانه، گستره فعالیت آن به جنوب غرب، جنوب، مركز، استانهای واقع در جنوب البرز شامل قزوین، البرز، زنجان، تهران و سواحل دریای خزر می رسد. با تداوم بارش در روز جمعه، فعالیت سامانه به نوار شمالی و شرق كشور توسعه می یابد و بتدریج از اواخر جمعه از فعالیت آن در نیمه غربی كم می شود.
در طول این روزها جاده های استان های شمالی و خیلی از جاده های غربی و مركزی كشور در بعضی ساعات بارندگی خواهند داشت.
وزارت راه و شهرسازی همین طور آمار تردد جاده ای در ۲۴ ساعت گذشته را اعلام نموده كه حاكی از كاهش ۶.۴ درصدی ترددها در روز اخیر بوده است. در این زمان آزادراه قزوین به كرج با ثبت بیشتر از ۱۳۷ هزار تردد پرترافیك ترین جاده بوده و سپس آن آزادراه هایكرج به تهران، تهران به كرج، كرج به قزوین، و ساوه به تهران قرار گرفته اند.1397/09/15
15:03:32
5.0 / 5
4427
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی