مسیرساز
رئیس شورای شهر:

اعضای شورای پنجم همدلی افراطی دارند، تاكید بر ثبات مدیریت شهری

اعضای شورای پنجم همدلی افراطی دارند، تاكید بر ثبات مدیریت شهری

مسیرساز: رئیس شورای شهر تهران در مورد برخی اختلافات اعضای شورا اظهار داشت: چنین موضوعی وجود ندارد اتفاقا اعضای شورای پنجم همدلی افراطی دارند.به گزارش مسیرساز به نقل از مهر محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی روز سه شنبه با اشاره به جزئیات جلسه اظهار داشت: امروز كلیات طرح دو فوریتی طرح جامع دریافت مطالبات شهرداری مورد بررسی قرار گرفت كه به علت دو فوریتی بودن آن لازم بود شهردار هم حضور داشته باشد.
وی اضافه كرد: بعضی از اعضاء معتقد بودند به علت اینكه تبصره های این دو فوریت زیاد است، نباید به صورت دو فوریتی مطرح شود و این دور زدن شوراست اما از سویی به خاطر اتمام زمان مصوبه شورا در این خصوص باید در این خصوص تصمیم گیری می شد.
هاشمی اظهار داشت: به علت اینكه بررسی این مورد برای اولین بار به این صورت بود به صورت مفصل به آن پرداختیم و اعضاء هر تجربه و نظری داشتند در مورد این طرح بیان نمودند. برای همین جلسه به طول انجامید و در نهایت طرح جامع دریافت مطالبات شهرداری تهران به تصویب رسید كه برپایه آن افرادی كه به صورت نقد عوارض حوزه شهرسازی خویش را پرداخت می كنند می توانند از تخفیفاتی معادل نرخ بهره مصوب بانكی برخوردار شوند.
رئیس شورای شهر تهران همینطور اعلم كرد: از این پس به جای نماینده شورای استان، نماینده شورای تهران در هیئت تطبیق فرمانداری حضور دارد كه در جلسه امروز میرلوحی به عنون نماینده شورا در هیئت تطبیق انتخاب گردید.
وی در پاسخ به پرسشی در مورد سخنان رسولی و اینكه امكان دارد این اظهار نظر در مورد تصمیم گیری درباره ماندن و رفتن افشانی شورا را به حاشیه ببرد اظهار داشت: موضوعی كه عنوان شد تاكید بر ثبات مدیریتی در شهرداری بود و اعلام گردید همانطور كه حكم شهردار تهران را وزیر اعلام می كند، در مورد اینكه مصوبه مجلس شامل حال افشانی می گردد یا خیر، وزیر كشور ورود كند.
هاشمی در پاسخ به پرسش دیگری در مورد رفتار و ادبیات ناپسند اعضا نسبت به یكدیگر و بعضی از اعضاء اظهار داشت: من كه از بالا به شورا نگاه می كنم همدلی می بینم. به نظر می رسد اعضا عاشق هم هستند و از قول من بنویسند كه اعضای شورای پنجم همدلی افراطی دارند.
وی در مورد نحوه برخورد پورسیدآقایی با شورا و بعضی از تذكرات اعضا خاطرنشان كرد: ایشان مصاحبه خوبی در مورد رأی گیری اخیر شورا داشته و اعلام نمودند نظر شورا را قبول دارند و به نظر می رسد كه حاشیه ای وجود ندارد.
هاشمی در ادامه در مورد غیبت طولانی مدت نژاد بهرام پس از عطیلات تابستانی تصریح كرد: ایشان مرخصی گرفته و اینكه در مرخصی در خارج از كشور و یا در داخل هستند، اطلاعی ندارم و اگر اطلاعی هم داشتم، نمی دادم. من ملزم به امضای مرخصی ایشان بودم و مرخصی ایشان را امضا كردم.

1397/06/03
19:05:57
5.0 / 5
4288
تگهای خبر: شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی