مسیرساز

سامانه اینترنتی معاملات شهرداری تهران راه اندازی می گردد

سامانه اینترنتی معاملات شهرداری تهران راه اندازی می گردد

مسیرساز: بر مبنای مصوبات كمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران و در راه هوشمندسازی تهران و با هدف شفافیت و شهرداری شیشه ای، سامانه اینترنتی معاملات شهرداری تهران راه اندازی خواهد شد.به گزارش مسیرساز به نقل از مهر این سامانه تمامی مناقصه ها، مزایده ها، استعلام ها و... را در برمی گیرد و سازمان فاوا از تمام پیمانكاران و فعالان این عرصه طی فراخوانی دعوت به عمل آورده است تا طرح خویش را در این زمینه ارائه نمایند.
این فراخوان بر مبنای مصوبات كمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران، در جهت اهداف هوشمندسازی تهران و به منظور شفافیت تمامی معاملات شهرداری تهران شامل مناقصه، مزایده، استعلام و... صورت گرفته است.
مدیریت یكپارچه معاملات، دسترسی یكسان ذینفعان به اطلاعات، كاهش هزینه ها، درآمدزایی و كاهش فساد و رانت همچون اهدافی است كه در دوره جدید مدیریت شهری و طبق تأكیدی كه بر مبحث شفافیت وجود دارد با انجام این فراخوان دنبال می گردد.
یكپارچگی اطلاعات و اجرای فرآیندها در شهرداری، دسترسی آنلاین و به موقع به اطلاعات معاملات شهرداری، دسترسی یكسان به اطلاعات معاملات شهرداری برای همه متقاضیان شركت در معاملات و افزایش سرعت انجام معاملات همچون مواردی است كه با انجام چنین طرح هایی در جهت دستیابی به تهران هوشمند صورت می گیرد.
همچنین شفاف سازی معاملات شهرداری تهران و مدیریت بهینه منابع و فعالیت های شهرداری همچون دیگر اهدافی است كه این طرح و سایر طرح های مشابه به دنبال آن هستند.
افزایش درآمدهای شهرداری با استفاده از فروش اسناد معاملات، حق عضویت شركت كنندگان در معاملات، فروش اطلاعات، حذف اسناد فیزیكی و حذف دوباره كاری ها هم شامل اهداف مدیریت شهری جدید تهران است.
شركت ها و علاقمندان این حوزه می توانند برای دریافت اسناد فراخوان و كسب اطلاعات بیشتر به پورتال شهرداری تهران به نشانی Tehran.ir، قسمت اطلاع رسانی، بخش مناقصات رجوع كنند.

1397/05/11
23:53:50
5.0 / 5
4461
تگهای خبر: شركت , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی