مسیرساز
نماینده سنندج در مجلس:

بروز حادثه سنندج به علت اشتراك مسیرهای ترددی است

بروز حادثه سنندج به علت اشتراك مسیرهای ترددی است

مسیرساز: نماینده سنندج، دیواندره و كامیاران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه ممنوعیت تردد در مورد كامیون های حامل سوخت عراقی اعمال شده اما این محدودیت برای تانكرهای حمل سوخت داخلی وجود ندارد؛ خواهان اتخاذ تمهیدات و تدابیر لازم برای جلوگیری از این نوع حوادث شد.


سیداحسن علوی در گفت وگو با ایسنا، ضمن تسلیت حادثه دلخراش برخورد تانكر حمل سوخت با اتوبوس مسافربری كه صبح گذشته در بلوار حسینی سنندج، اظهار نمود: پلاك تانكر حمل سوخت متعلق به استان كرمانشاه بوده است و عراقی نیست.
وی ادامه داد: متأسفانه بعد از بروز حادثه مسافران در اتوبوس محصور شده و امكان فرار از آتش برای آنان وجود نداشته است.
نماینده سنندج، دیواندره و كامیاران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه این حادثه در بلوار داخل شهر رخ داده است، اظهار داشت: سوخت تانكر حمل سوخت «مازوت» بوده است.
وی در پاسخ به این سوال كه آیا تردد كامیون های حمل سوخت در بعضی ساعات شبانه روز ممنوع می باشد یا نه؟، اظهار داشت: این ممنوعیت در مورد كامیون های حامل سوخت عراقی است و برای تانكرهای حمل سوخت داخلی وجود ندارد.
علوی با ابراز تأسف از اینكه متأسفانه بروز حوادثی از این دست به علت اشتراك مسیرهای ترددی است، تصریح كرد: این اتفاق ضایعه ای تلخ و دردناك است كه نباید از آن ساده گذشت.
وی با تاكید بر ضرورت بكارگیری تمهیدات و تدابیر لازم برای جلوگیری از تكرار این نوع حوادث، خاطرنشان كرد: با افزایش گشت های شبانه و بررسی علل این حوادث، می توان از تكرار حوادث مشابه جلوگیری كرد.

1397/04/20
15:29:46
5.0 / 5
5143
تگهای خبر: تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی