مسیرساز
رئیس كمیسیون عمران شورا؛

زیرساخت های اجرای طرح ترافیك آماده نبود، رانت خوار دوشغله ها هستند

زیرساخت های اجرای طرح ترافیك آماده نبود، رانت خوار دوشغله ها هستند

مسیرساز: رئیس كمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، اظهار داشت: زیرساخت های اجرای طرح ترافیك جدید آماده نبود و ۷۰ درصد خودروها بدون آنكه در دوربین ها ثبت شوند به محدوده طرح ترافیك وارد می شوند.محمد علیخانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینكه پیش بینی كمیسیون عمران و حمل و نقل این است كه درآمد حاصل از عوارض ورود به محدوده طرح ترافیك در سال ۹۷ نصف شود، اظهار داشت: زیرساخت های اجرای این طرح فراهم نبود و اطلاعات اشتباه به شورا دادند. به ما اعلام گردید دوربین های ورودی كاملا درست است و باید چند دوربین خروجی نصب كنند و این دوربین ها تا زمان اجرای طرح آماده خواهد شد اما هم اكنون ۷۰ درصد خودروهایی كه وارد محدوده طرح ترافیك می شوند، دوربین ها آنها را نمی گیرند و مردم این مورد را متوجه شده اند و می بینیم محدوده طرح در حال شلوغ شدن است، زیرا راننده ای كه ۱۰ بار وارد محدوده طرح ترافیك شده تنها یك بار پلاكش ثبت شده و یا همین كارمندان خودمان هر روز با خودرو می آیند به ما اعلام نمودند تابحال جریمه نشده اند.
وی تصریح كرد: كاهش درآمدهای حاصل از عوارض طرح ترافیك به علت نبود زیرساخت های لازم است كه اگر این زیرساخت ها تكمیل شود، تازه به اندازه گذشته كسب درآمد می نماییم.
علیخانی در پاسخ به این پرسش كه آیا اجرای طرح ترافیك جدید كه قرار بود سبب حذف رانت شود، چنین نتیجه ای در برداشت یا خیر، اظهار داشت: رانت طرح ترافیك خبرنگاران نیست، رانت، حذف طرح ترافیك آژانس ها و وانت بارها نیست، این افراد، افراد زحمتكشی هستند كه دارند كار می كنند. رانت خوار آقایانی هستند كه كارمند رسمی جای دیگر هستند، حقوق می گیرند اما در شهرداری هم حضور دارند و حقوق شهرداری را هم می گیرند، اسم این افراد رانت خوار است.

1397/04/09
22:13:55
5.0 / 5
4748
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی