مسیرساز

خط ۷مترو بزودی در منطقه۲ تهران افتتاح می شود، اعتبار ۱۰۰میلیاردی

خط ۷مترو بزودی در منطقه۲ تهران افتتاح می شود، اعتبار ۱۰۰میلیاردی

مسیرساز: با حضور شهردار منطقه ۲ عملیات احداث ۴۸ جایگاه سوخت كوچك مقیاس شروع شد.به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، بامداد امروز مراسم كلنگ زنی شروع عملیات و احداث ۴۸ جایگاه سوخت كوچك مقیاس در شهر تهران در منطقه ۲ برگزار گردید.
كشت پور شهردار منطقه ۲ با اشاره به اینكه حل مشكل ترافیك تهران یكی از اولویت های شهرداری در دوره مدیریت شهری جدید است، اظهار داشت: بنابراین تلاش كردیم در این دوره برنامه های خویش را با محوریت كاهش آلودگی و حل ترافیك عملیاتی نماییم تا بتوانیم ترافیك را در سطح منطقه روان نماییم.
وی با اشاره به اینكه با اقدامات انجام شده در آینده ای نزدیك شاهد افتتاح خط ۷ مترو خواهیم بود، اظهار داشت: ۹۵ تا ۱۰۰ میلیارد تومان كمك برای تكمیل خط ۷ مترو در منطقه ۲ انجام دادیم تا این خط راه بیفتد.
شهردار منطقه ۲ با اشاره به اینكه توسعه جایگاه های پمپ بنزین در دستور كار قرار داشت، اظهار داشت: تراكم جمعیت در منطقه ۲ بالا است. به گونه ای كه صف انتظار برای بنزین زدن ۲۰ دقیقه بود و طول پیمایش هم حدود ۶ كیلومتر بود.
وی با اشاره به اینكه هم اكنون ۱۱ جایگاه سوخت كوچك مقیاس در منطقه ۲ فعال خواهد شد، اظهار داشت: همینطور امروز اپلیكیشن پیدو كه برای درخواست سوخت است فعال می گردد.
كشت پور با اشاره به اینكه این اپلیكیشن می تواند روزانه ۷۰ هزار لیتر سوخت توزیع كند كه به ازای هر خودروی این اپلیكیشن، چهار خودرو حذف می شود، اظهار داشت: آمادگی آن را داریم كه هر كمكی كه لازم است برای كاهش ترافیك منطقه انجام دهیم.
در ادامه ویس كرمی مدیر پخش فرآورده های نفتی استان تهران هم با اشاره به اینكه یكی از اشكالات ما در زمینه توزیع جایگاه های سوخت نبود زمین مناسب بود، اظهار داشت: نبود زمین مناسب سبب شده بود كه سرمایه گذاران هم نتوانند سرمایه گذاری لازم را داشته باشند.
وی با اشاره به اینكه خوشبختانه در جریان مدیریت جدید شهری زمین های مناسب كوچك در اختیار قرار داده شد تا بتوانیم نسبت به ایجاد جایگاه های سوخت كوچك مقیاس اقدام نماییم، اظهار داشت: بر همین مبنا ۴۸ زمین در اختیار ما قرار گرفت كه تحویل پیمانكار داده شد تا جایگاه های سوخت كوچك مقیاس تك سكو با چهار نازل بنزین تولید شود.


1397/04/06
15:45:52
5.0 / 5
4509
تگهای خبر: احداث , ترافیك , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی