مسیرساز
مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر:

به دنبال ریشه كنی موش ها نیستیم، تخمین جمعیت موش های تهران

به دنبال ریشه كنی موش ها نیستیم، تخمین جمعیت موش های تهران

مسیرساز: مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از تخمین جمعیت موش های تهران با انعقاد قرارداد با مراكز پژوهشی اطلاع داد.


به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، فرهاد افشار در مورد مبارزه و كنترل جمعیت موش ها اظهار نمود: تجربیات در دنیا نشان داده است كه هرگاه بشر به دنبال ریشه كنی گونه ای از جانوران بوده، با مسائل حادتری مواجه شده كه حل آن مشكل نیاز به صرف انرژی و اعتبار بیشتری داشته است، ازاین رو در شهرداری تهران به دنبال ریشه كن كردن موش ها نیستیم.وی اضافه كرد: تابحال پژوهشی در مورد جمعیت مشاهده شده صورت نگرفته است كه در وهله اول به دنبال برآورد جمعیت موش های تهران هستیم.

مدیرعامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر با اشاره به اینكه شركت های متعددی در مناطق شهرداری تهران در حوزه طعمه گذاری، انسداد كلونی ها و... فعالیت می نمایند، عنوان كرد: اثربخشی فعالیت های این شركت ها باید سنجیده شود تا برای شدت و كیفیت عملكرد آینده برنامه ریزی نماییم.

افشار در مورد تخمین جمعیت موش ها عنوان كرد: روش های متعددی برای تخمین جمعیت موش ها وجود دارد. علم آمار با مشخص كردن یك نمونه و تعمیم آن به سطح شهر با روش های دست گیری و آزادسازی می تواند، جمعیت موش ها را تخمین بزند كه در این راستا قراردادهایی با مجموعه های پژوهشی منعقد شده تا در یك بازه زمانی جمعیت موش های تهران را برآورده نماییم.

1397/04/02
22:54:06
5.0 / 5
4876
تگهای خبر: شركت , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی