مسیرساز
محسن هاشمی:

سه شنبه برای انتخاب دو گزینه نهایی شهرداری تهران رای گیری می گردد

سه شنبه برای انتخاب دو گزینه نهایی شهرداری تهران رای گیری می گردد

مسیرساز: رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: روز سه شنبه برای انتخاب دو گزینه نهایی شهرداری تهران رای گیری می گردد.به گزارش مسیرساز به نقل از مهر، محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی روز دوشنبه اظهار داشت: امروز دو كاندیدای شهرداری كه یكی حسینی استاندار سابق سیستان و بلوچستان و اصفهان بوده و دیگری پیروز حناچی معاون وزیر راه و شهرسازی و معاون فعلی عمران شهرداری برنامه های خویش را عرضه می كنند و روز سه شنبه بعنوان نخستین دستور جلسه انتخاب دو گزینه نهایی در دستور كار قرار خواهد گرفت.
وی در پاسخ به پرسشی در مورد ترافیك های ناشی از برگزاری نمایشگاه ها در داخل شهر تهران اظهار داشت: متاسفانه ناهماهنگی ها زیاد شده و با وجود آنچه شهرداری هزینه بالایی برای ساخت مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب كرده است و خط مترو هم برای دسترسی به آن بوجود آورده اما از این مجموعه استفاده نمی گردد.
وی با اشاره به اینكه مقامات دولتی همچون استاندار، وزیر كشور و... مخالف برگزاری نمایشگاه های پرمخاطب در داخل شهر تهران هستند، اظهار داشت: با وجود پیگیری های شهرداری و شورا اما هنوز توفیقی در مورد عدم برگزاری نمایشگاه ها در داخل شهر تهران و مجموعه چمران نداشته ایم و تولید هر گونه مزاحمتی ناشی از ترافیك مسئولیتش با مدیریت مجموعه نمایشگاه ها و وزیر صنعت است. ازاین رو درخواست می نماییم از برگزاری هر گونه نمایشگاه كه سبب تولید ترافیك و ناراحتی مردم می گردد در دوره ای كه ارز در حال افزایش می باشد، جلوگیری نمایند.

1397/02/17
14:59:01
5.0 / 5
4340
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی