مسیرساز
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان تاكید كرد

لزوم مشارکت شرکت های ذی نفع در ایمن سازی محور اهواز - خرمشهر

لزوم مشارکت شرکت های ذی نفع در ایمن سازی محور اهواز - خرمشهر

به گزارش مسیرساز خوزستان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان اظهار داشت: در صورت عدم مشارکت شرکت های ذی نفع برای ایمن سازی محور اهواز - خرمشهر، این محور در اربعین حسینی(ع) امسال مسدود خواهد شد.محمد خانچی در سومین جلسه کمیسیون اجرائی بخشنامه مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان که امروز، ۲۰ اردیبهشت ماه با دستور کار بهسازی و ایمن سازی محور اهواز - خرمشهر در اهواز برگزار شد، اظهار نمود: محور اهواز - خرمشهر یکی از محورهای اصلی و شریانی استان است که حدود ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار از محل مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان برای آن در نظر گرفته شده است.

وی با اعلان اینکه حداقل سه شرکت مهم استان در محور اهواز- خرمشهر تأسیسات دارند و از این محور استفاده می نمایند، اضافه کرد: در بازه زمانی بسیار کوتاه مجوز ماده ۲۳ و ۵۶ برای این محور گرفته شده است و همین طور میزان اعتبار سرمایه گذاری بخش خصوصی، علاوه بر اعتبار مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان مشخص شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان اظهار داشت: عملیات اجرائی ساخت باند دوم محور اهواز-خرمشهر شروع خواهد شد اما باتوجه به طولانی بودن زمان تکمیل این پروژه، اقدامات کوتاه مدت برای افزایش ایمنی در این محور خصوصاً در آستانه اربعین حسینی(ع) با کمک شرکت های ذی نفع در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش مسیرساز به نقل از ایسنا، خانچی عنوان کرد: ایمن سازی این محور به لحاظ تردد کارکنان، به نفع شرکت های مستقر در طول آن خواهد بود و بدین جهت مشارکت این شرکتها در ارتقای ایمنی محور، به نفع آنها خواهد بود.

وی افزود: طبق دستور کار جلسه و باتوجه به مشخص بودن وظایف شرکت های تولیدی و صنعتی مستقر در این محور، در صورتیکه تا یک ماه آتی مشارکت لازم برای ایمن سازی محور اهواز-خرمشهر صورت نگیرد، باتوجه به حجم بالای تردد پیش بینی شده این محور، برای اربعین حسینی(ع) امسال بسته خواهد شد تا شاهد تصادفات جاده ای در آن نباشیم.

معاون عمرانی استانداری خوزستان بیان کرد: در صورت عدم مشارکت شرکت های ذی نفع برای ایمن سازی محور اهواز - خرمشهر، این محور در اربعین حسینی(ع) امسال مسدود خواهد شد. باتوجه به مشخص بودن وظایف، ایمن سازی محور اهواز - خرمشهر برای شرکت های تولیدی و صنعتی مستقر در آن هزینه زیادی در بر نخواهد داشت.

منبع:

1401/02/20
23:36:57
5.0 / 5
84
تگهای خبر: تردد , تولید , حمل و نقل , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی