مسیرساز
مدیر اجرای طرح های عمرانی منطقه آزاد اروند:

خسارت ۸۶ کسبه مجاور متروپل جبران می شود

خسارت ۸۶ کسبه مجاور متروپل جبران می شود

به گزارش مسیرساز، خوزستان مدیر اجرای طرح های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند از جبران خسارات کسبه اطراف متروپل اطلاع داد و اظهار داشت: از فردا (چهارشنبه) عملیات نصب تجهیزات و جک های هیدرولیکی به منظور از سرگیری عملیات تخریب متروپل شروع می شود و امیدواریم ظرف مدت یک هفته تا ۱۰ روز آینده شاهد تخریب کامل متروپل باشیم.فرهاد آریا دوست در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در ایام گذشته در نشستی با حضور دادستان و رئیس اتاق اصناف آبادان در سازمان منطقه آزاد اروند، مقرر شد تا در صورت تاخیر در تخریب باقی مانده متروپل به کسبه اطراف این ساختمان که به علت مسائل ایمنی تخلیه کرده اند خسارات پرداخت گردد.

وی اضافه کرد: قرار بود در روز ۱۶ آذرماه تخریب متروپل به صورت کامل اجرایی شود اما به علت مشکلات فنی به وجود آمده برای جک های هیدرولیکی فقط بخشی از تخریب این ساختمان انجام و عملیات تخریب نیمه کاره ماند.

مدیر اجرای طرح های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند اظهار داشت: با عنایت به این که عملیات تخریب در آن تاریخ به اتمام نرسید، قرار شد نسبت به جبران خسارات کسبه ای که در مجاورت متروپل تخلیه شده اند اقدام گردد.

تخریب باقی مانده سازه کی انجام می شود؟

آریادوست با اشاره به اینکه ضرر و زیان ۸۶ واحد صنفی مجاور ساختمان نیمه مخروبه متروپل آبادان جبران خواهد شد، افزود: مقرر است منطقه آزاد اروند بعد از بررسی مدارک این واحدهای صنفی از جانب اتاق اصناف آبادان نسبت به جبران خسارت آنها اقدام نماید.

وی در مورد آخرین وضعیت عملیات تخریب باقی مانده ساختمان متروپل افزود: متولیان امر درحال بررسی فنی سازه هستند تا بتوانند در ۱۰ روز آینده عملیات تخریب را نهایی کنند.

مدیر اجرای طرح های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند اظهار داشت: از فردا عملیات نصب تجهیزات و جک های هیدرولیکی به منظور از سرگیری عملیات تخریب متروپل شروع می شود و امیدواریم ظرف مدت یک هفته تا ۱۰ روز آینده شاهد تخریب کامل متروپل باشیم.
1401/09/22
14:06:55
5.0 / 5
356
تگهای خبر: تخریب , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
مسیر ساز
مسیر ساز
masirsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مسیرساز محفوظ است

مسیرساز

حمل و نقل و راهسازی